Tölt

Tölt T1 - A-Finals1 Árni Björn Pálsson / Ljúfur frá Torfunesi 9,172 Jakob Svavar Sigurđsson / Júlía frá Hamarsey 9,063 Viđar Ingólfsson / Pixi frá

Tölt

Tölt T1 - A-Finals
1 Árni Björn Pálsson / Ljúfur frá Torfunesi 9,17
2 Jakob Svavar Sigurđsson / Júlía frá Hamarsey 9,06
3 Viđar Ingólfsson / Pixi frá Miđ-Fossum 8,39
4-5 Hulda Gústafsdóttir / Draupnir frá Brautarholti 8,17
4-5 Siguroddur Pétursson / Steggur frá Hrísdal 8,17
6 Ţórarinn Ragnarsson / Hringur frá Gunnarsstöđum I 7,94

Tölt T1 - B-finals

7 Siguroddur Pétursson / Steggur frá Hrísdal 8,28
8 Sigurđur Sigurđarson / Ferill frá Búđarhóli 7,78
9 Elvar Ţormarsson / Katla frá Fornusöndum 7,61
10-11 Gústaf Ásgeir Hinriksson / Sprengihöll frá Lćkjarbakka 7,33
10-11 Hinrik Bragason / Hreimur frá Kvistum 7,33
12 Hanna Rún Ingibergsdóttir / Hrafnfinnur frá Sörlatungu 6,89

Tölt T1 - preliminaries
1-2 Árni Björn Pálsson / Ljúfur frá Torfunesi 8,93
1-2 Jakob Svavar Sigurđsson / Júlía frá Hamarsey 8,93
3 Viđar Ingólfsson / Pixi frá Miđ-Fossum 8,43
4 Hulda Gústafsdóttir / Draupnir frá Brautarholti 8,30
5 Ţórarinn Ragnarsson / Hringur frá Gunnarsstöđum I 8,00
6 Siguroddur Pétursson / Steggur frá Hrísdal 7,87
7 Elin Holst / Frami frá Ketilsstöđum 7,67
8 Elvar Ţormarsson / Katla frá Fornusöndum 7,57
9-10 Sigurđur Sigurđarson / Ferill frá Búđarhóli 7,43
9-10 Hinrik Bragason / Hreimur frá Kvistum 7,43
11-12 Hanna Rún Ingibergsdóttir / Hrafnfinnur frá Sörlatungu 7,37
11-12 Gústaf Ásgeir Hinriksson / Sprengihöll frá Lćkjarbakka 7,37
13 Ţórarinn Eymundsson / Laukur frá Varmalćk 7,30
14-15 Viđar Ingólfsson / Maístjarna frá Árbćjarhjáleigu II 7,27
14-15 Hinrik Bragason / Hrókur frá Hjarđartúni 7,27
16 Sigursteinn Sumarliđason / Háfeti frá Hákoti 7,17
17-18 Skapti Steinbjörnsson / Oddi frá Hafsteinsstöđum 7,13
17-18 Ćvar Örn Guđjónsson / Vökull frá Efri-Brú 7,13
19-20 Bjarni Jónasson / Úlfhildur frá Strönd 7,00
19-20 Fríđa Hansen / Kvika frá Leirubakka 7,00
21 Sina Scholz / Nói frá Saurbć 6,87
22 Kristín Lárusdóttir / Ađgát frá Víđivöllum fremri 6,83
23 Viđar Bragason / Ţytur frá Narfastöđum 6,77
24 Telma Tómasson / Baron frá Bala 1 6,63
25 Lára Jóhannsdóttir / Gormur frá Herríđarhóli 6,57
26 Leó Geir Arnarson / Matthildur frá Reykjavík 6,47
27 Eggert Helgason / Stúfur frá Kjarri 6,00
28 Edda Rún Guđmundsdóttir / Spyrna frá Strandarhöfđi 5,70
29 Viđar Bragason / Lóa frá Gunnarsstöđum 0,00

Division

Landsmót hestamanna

Reykjavik July 1st - July 8th 2018